Přihláška do A-Teamu | boslosos - Shen Waner

Všichni co byly přijati do A-TEAMU.

Moderátor: ScOtCZ

boslosos
Příspěvky: 2

Přihláška do A-Teamu | boslosos - Shen Waner

Příspěvek#1 » sob 28. bře 2015 20:02:30

1. Původ:
ČR
2. Věk:
15
3. RP LEVEL:
nejsem na serveru zatím :)
4. Jak ovládám RP mód:
Suprově, byl jsem ve vedení
5. Ovládání příkazů a schopnost si jej zapamatovat:
zapamatování zachvilku a ovládání suprové
6. Aktivita: ( Stačí cca. )
DNY: PO-NE (většinou) HODINY: 13-18 někdy i do 23
7. KICK, BAN, PRISON:
Počet: 0
8. Máš like na FB stránkách? ( není až tolik důležité )
Ano
9. Jak by jsi vyřešil problém: 2 hráči mají honičku v autech. Jeden narazí do sloupu a napíše úraz. Vystoupí a začne útočit na protivníka který ho proháněl po městě. Ten protivník zabije hráče který naboural do sloupu a odjede. Hráč který naboural do sloupu ho reportuje za NON RP a HACKY. Jak to budete řešit:
Jeden narazí do sloupu a napíše úraz. Vystoupí a začne útočit na protivníka který ho proháněl po městě- Dám var za NO:RP
Ten protivník zabije hráče který naboural do sloupu a odjede: neudělal nic špatně jen bude hledaný policií
Hráč který naboural do sloupu ho reportuje za NON RP a HACKY: trochu zpřisní aby bylo vidět že sem naštvaný a řeknu mu jak to má příště vypadat
10. Zvládl by jsi naučit nového hráče který nikdy nehrál RP MÓD naučit ho to?
ano už jsem minule jednoho učil
12. Vlastnit alespoň řidičský průkaz typu B.
Nemám - až server poběží tak se to něják bude muset vyřešit
13. Znalost gramatiky podle tebe:
dobrá :D
14. Staty ze hry. ( ODKAZ NA OBRÁZEK )
nemám jak vyfotit, na serveru zatím nejsem
15. Měl jsi už nějaký problém s někým z A-TEAMU?
ne
16. MŮŽ / ŽENA:
muž
17. Krátký text proč ty:
Nemusíš psát článek do novin. Stačí stručně a v klidu. Nijak extra to neovlivňuje přijmutí do A-TEAMU. Upozorňujeme že jsme opravdu alergický na text ve smyslu " Váš server je moc super, jste prostě nejlepší server. " A podobně.
Adminem jsem byl na NORP serveru tak půl roku až rok, takže si umím leda cos vyřešit s hráčem, poté jsem byl asi 1-2 měsíce majitelem NORP serveru, a poté adminem na RP serveru (*****) a nadále i ve vedení.

Uživatelský avatar
ScOtCZ
Developer, Pawner
Příspěvky: 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška do A-Teamu | boslosos - Shen Waner

Příspěvek#2 » sob 28. bře 2015 20:17:01

3. RP LEVEL:
nejsem na serveru zatím :)
Takže RP Level 1 ( V pohodě server zatím neběží )

4. Jak ovládám RP mód:
Suprově, byl jsem ve vedení
U nás si ve vedění nebyl, takže o modu se musíš doučit.

9. Jak by jsi vyřešil problém: 2 hráči mají honičku v autech. Jeden narazí do sloupu a napíše úraz. Vystoupí a začne útočit na protivníka který ho proháněl po městě. Ten protivník zabije hráče který naboural do sloupu a odjede. Hráč který naboural do sloupu ho reportuje za NON RP a HACKY. Jak to budete řešit:
Jeden narazí do sloupu a napíše úraz. Vystoupí a začne útočit na protivníka který ho proháněl po městě- Dám var za NO:RP
Ten protivník zabije hráče který naboural do sloupu a odjede: neudělal nic špatně jen bude hledaný policií
Hráč který naboural do sloupu ho reportuje za NON RP a HACKY: trochu zpřisní aby bylo vidět že sem naštvaný a řeknu mu jak to má příště vypadat
Var určitě nedáš... Za takovéhle věci se dávají prisony.

10. Zvládl by jsi naučit nového hráče který nikdy nehrál RP MÓD naučit ho to?
ano už jsem minule jednoho učil
Budu hrát že jsem nováček a ukážeš mi to.

12. Vlastnit alespoň řidičský průkaz typu B.
Nemám - až server poběží tak se to něják bude muset vyřešit
Ano vyřešíš to tak že půjdeš do Licenčního Centra a uděláš si ho.

17. Krátký text proč ty:
Nemusíš psát článek do novin. Stačí stručně a v klidu. Nijak extra to neovlivňuje přijmutí do A-TEAMU. Upozorňujeme že jsme opravdu alergický na text ve smyslu " Váš server je moc super, jste prostě nejlepší server. " A podobně.
Adminem jsem byl na NORP serveru tak půl roku až rok, takže si umím leda cos vyřešit s hráčem, poté jsem byl asi 1-2 měsíce majitelem NORP serveru, a poté adminem na RP serveru (*****) a nadále i ve vedení.
Docela slabý ale okey.


Myslím že v A-Teamu se budeš hodit. Takže přijat na zkušební dobu jako Helper.

Obrázek
[ HZS ] [ Pavel Hornik ][ Generálporučík ] ]

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

cron