Přihláška do A-Teamu | Acoli - Alex_Harris

Všichni co byly přijati do A-TEAMU.

Moderátor: ScOtCZ

Acoli
Příspěvky: 3

Přihláška do A-Teamu | Acoli - Alex_Harris

Příspěvek#1 » úte 14. dub 2015 5:12:42

1. Původ:
ČR
2. Věk:
13
3. RP LEVEL:
Zatím nehraju na serveru :)
4. Jak ovládám RP mód:
Ovládám ho hodně dobře
5. Ovládání příkazů a schopnost si jej zapamatovat:
Perfektní
6. Aktivita: ( Stačí cca. )
Skoro každý den min. 5 hodin.
7. KICK, BAN, PRISON:
Žádný
8. Máš like na FB stránkách? ( není až tolik důležité )fi
Ano
9. Jak by jsi vyřešil problém: 2 hráči mají honičku v autech. Jeden narazí do sloupu a napíše úraz. Vystoupí a začne útočit na protivníka který ho proháněl po městě. Ten protivník zabije hráče který naboural do sloupu a odjede. Hráč který naboural do sloupu ho reportuje za NON RP a HACKY. Jak to budete řešit:
No ten protivník co naboural když vyleze s auta a napsal úraz tak bych mu dal prison za NORP a kdyby ten druhý kdyby ho zabil tak kdyby dostal report za hacky a za norp tak bych ho spectoval a pak bych mu popřípadě dal ban.
10. Zvládl by jsi naučit nového hráče který nikdy nehrál RP MÓD naučit ho to?
Je to velmi pro mě optížné protože jsem se naučil RP s (promin za reklamu) **-**. Takže bych je naučil spíš to co tam měli napsané ale jinak to umím dobře.
12. Vlastnit alespoň řidičský průkaz typu B.
Udělám jsi ho
13. Znalost gramatiky podle tebe:
Pro mě no dostačující ale někdy se překliknu nebo omylem napíšu kdybi místo kdyby .
14. Staty ze hry. ( ODKAZ NA OBRÁZEK )
Zatím tam nejsem
15. Měl jsi už nějaký problém s někým z A-TEAMU?
Ne
16. MŮŽ / ŽENA: Muž
17. Krátký text proč ty: No mohu vám nabídnout hodně času na tomto server a chtěl tady udělat pořádek a doufám že se sem někdy dostanu :)
Nemusíš psát článek do novin. Stačí stručně a v klidu. Nijak extra to neovlivňuje přijmutí do A-TEAMU. Upozorňujeme že jsme opravdu alergický na text ve smyslu " Váš server je moc super, jste prostě nejlepší server. " A podobně.
No na jednom NORP severu jsem byl admin level 6 a na jednom RP serveru jsem Helper.

Uživatelský avatar
ScOtCZ
Developer, Pawner
Příspěvky: 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihláška do A-Teamu | Acoli - Alex_Harris

Příspěvek#2 » stř 15. dub 2015 4:52:02

Takže jelikož bude Cz/Sk server, takže budeš ,,přistěhovalec" takže nebudeš moc vlastnit státní frakce (Velitel) tak buď nahlásíš nové jméno nebo budeš ,,přistěhovalec"...
K tému: Myslím že na zkoušku tě můžu vzít. Budeš zatím Helper Samozřejmě tě budem povyšovat ale jen za zásluhy. Budeš prozkoušen z RP a učení nového hráče. Přijat
Obrázek
[ HZS ] [ Pavel Hornik ][ Generálporučík ] ]

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

cron